کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

مودم

درباره مودم:
دیگه اون صدای نویز با حضور مودم ها ناپدید شد.
مودم ها به دلیل تنوع و برندهای مختلف خریداران را دچار سردرگرمی می کند، ولی اگر نیازهای خودتان را بشناسید، به راحتی می توانید خرید مطمئنی داشته باشید.
در هنگام خرید مودم باید چهار فاکتور را مدنظر قرار داد:
برند و کیفیت محصول: در این مورد می توان از برندهای مرسوم بازار مانند تی پی لینک (TP LINK) و دی لینک (D LINK) استفاده کرد البته در خصوص برند باید این نکته را ذکر کرد، چون خرید بر این اساس یک موضوع سلیقه ایی است. امروزه امکان خریداقساطی در فروشگاه آریان دیجیتال فراهم شده فقط کافی است محصول مورد نظرخود را  در فروشگاه آریان دیجیتال پیدا کنید و به صورت اقساطی آن را خریداری کنید.
نوع تکنولوژی Wi-Fi مودم: یکی دیگر از مهم ترین نکته ها در خرید مودم که حائز اهمیت است، امکان ارائه اینترنت به صورت Wi-Fi است، که با قابلیت پهنای باند می تواند چندین برابر به صورت وایرلس پوشش دهد.
نوع و تعداد پورت های LAN مودم: تعداد پورت ها در مودم یکی از عوامل تفاوت در بین آن ها است که به صورت تک پورت یا 4 پورت عرضه می شوند و شما با توجه به نیازتان می توانید مودم مورد نظرتان را بخرید.
قابلیت ها و امکانات اضافه: یکی از قابلیت های جدیدی که به مودم ها اضافه شده قابلیت اتصال 4G/3G یا هارد اکسترنال با پورت USB به آنها است، که به شمال امکان می دهد اینترنت سیم کارت را بر روی مودم نیز داشته باشید، یا در شرکت یا دفترکار یک سیستم اشتراک تحت شبکه داشته باشید.