ضمانت بازگشت وجه و کالا

تمام تلاش کادر فروش آریان دیجیتال بر آن است که کالای باکیفیت را تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار دهد. اما  باز هم ممکن است نتوانیم رضایت شما را جلب کنیم؛ به همین دلیل ما ضمانت 7 روزه بازگشت کالا و پول پرداختی  را در نظر گرفته‌ایم.شرایط ضمانت برگشت وجه و کالا به شرح ذیل است:(7 روز از زمان رسیدن محصول به دست خریدار)

1- مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایت آریان دیجیتال با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)
2- محصول با قیمتی بالاتر از قیمت اکثریت فروشندگان بازار عرضه شده باشد. (عودت بدون کسر هر نوع مبلغ - دارای شرایط ذیل)
با توجه به تغییرات سریع برخی محصولات مثل  تلفن همراه و لپ تاپ، قیمت موبایل  و لپ تاپ مشمول این بند نمی‌‌شود. حتی ممکن است قیمت‌‌ها هر ساعت تغییر کنند. قیمت محصولات ارائه شده با سود ثابتی از جانب آریان دیجیتال عرضه می شوند اما ممکن است قیمت ارائه محصول توسط تامین‌کنندگان محصولات آریان دیجیتال، در روز چندین بار تغییر کند.

در هنگام مقایسه قیمت‌های آریان دیجیتال ، حتما به مشخصات محصول، گارانتی، لوازم جانبی و تعداد آنها و هدایای احتمالی همراه محصول توجه فرمایید.
3- در صورت ادعای آریان دیجیتال به اصل و اورجینال بودن محصول، محصول اصل نباشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)
4- در صورت داشتن گارانتی، ضمانت‌نامه محصول معتبر نباشد و یا تقلبی باشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)
5-کالای خریداری شده از مجموعه آریان دیجیتال، نو نبوده و یا ایرادی داشته باشد (علیرغم آکبند بودن) یا متعلقات آن، کم و کاستی داشته باشد که ماهیت پک محصول نباشد. (عودت بدون کسر هر نوع مبلغ - دارای شرایط ذیل)
 اجناس دارای گارانتی که آکبند بوده و یا دارای پلمب شرکتی هستند قاعدتا آریان دیجیتال دخل و تصرفی در آنها نداشته، می‌بایست برای شرکت گارانتی کننده ارسال شوند و شرکت گارانتی کننده، پاسخگو بوده و آریان دیجیتال نیز پیگیر و حامی شما در روند ارائه خدمات شرکت گارانتی‌کننده به شما خواهد بود.
6- چنانچه بعد از ثبت سفارش، از خریدتان پشیمان شدید: (عودت ممکن است با کسر مبلغ حمل باشد - دارای شرایط ذیل:)
 قبل از ارسال کالا: می بایست قبل از آنکه کالا توسط آریان دیجیتال  برای شما ارسال شود، به واحد پشتیبانی با شماره تلفن 02128424133 اطلاع دهید تا کالا ارسال نشود.

 بعد از ارسال کالا:  چنانچه بعد از رسیدن کالا به دستتان، قبل از بازکردن جعبه کالا از خریدتان پشیمان شدید و خواستار عودت آن باشید، بلافاصله پس از دریافت کالا می بایست به واحد پشتیبانی آریان دیجیتال اطلاع دهید. فقط کالاهایی قابل بازگشت هستند که بسته‌بندی آنها باز نشده باشد و هیچگونه نوشته و برچسبی نیز روی بسته‌بندی درج نکرده باشید.
 نکات قابل توجه: هزینه‌های ارسال اولیه کالا برای خریدار و همچنین هزینه‌ی عودت توسط خریدار، به عهده‌ی خریدار خواهد بود.
 برخی کالاها به دلیل شرایط خاصی که دارند (مثل ثبت به نام خریدار در شرکت‌های مادر و یا ثبت در سیستم‌ها و سایت‌های شرکت‌های تولیدکننده به نام خریدار) و امکان عودت حتی در صورت آکبند بودن و استفاده نشدن را ندارند.
7- امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و آریان دیجیتال از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.