درباره ما

 


مجموعه فروشگاه آریان دیجیتال در سال ۱۳۸۲ با همراهی جمعی از فارغ  التحصیلان دانشگاه در رشته فناوری اطلاعات با هدف ایجاد فروشگاه جامع  تجهیزات کالای دیجیتال و ارائه خدمات ویژه و واگذاری کالا بصورت اقساط  فعالیت خود را آغاز نمود.
این مجموعه با اخذ نمایندگی از معتبرترین شرکت  های ارایه و خدمات کالای دیجیتال و همکاری نزدیک با آنها تمام تلاش خود را  در جهت نازلترین قیمت و بهترین خدمات پس از فروش می نماید.

 مجموعه آریان دیجیتال با ایجاد طرح فروش اقساطی کوتاه و بلند مدت برای استفاده مشتریان از سراسر کشور و ار تمام اقشار  جامعه سعی در افزایش قدرت خرید مشتریان و همچنین امکان استفاده از جدیدترین  کالاها با بالاترین کیفیت را ایجاد کرده است.جهت اطلاع از این شرایط می  توانید به بخش فروش اقساطی مراجعه بفرمایید.
دلایل اعتماد به فروشگاه آریان دیجیتال:
این  مجموعه دارای گواهی نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنین  پروانه کسب از مجمع امور صنفی از اتحادیه های کامپیوتر . موبایل و لوازم  خانگی می باشد.
کلیه کالاها در این فروشگاه دارای ضمانت ۷ روزه برگشت کالا طبق ظوابط ذکر شده نی باشند.
فروشگاه آریان دیجیتال با تهیه کالاها از مبادی اصلی اصلات و اورجینال بودن کلیه کالاهای ارایه شده را تضمین می کند.

 فروشگاه آریان دیجیتال با عقد قرارداد با شرکت های معتبر حمل و نقل  امکان ارسال کالاهای خریداری شده را در کمترین زمان ممکن و با ایمنی کامل  به دست شما مشتریان عزیز می رساند.
واحد مشاوره ، فروش و خدمات آماده ارایه هرگونه مشاوره . راهنمایی به مشتریان عزیز می با شند